יזמות חברתית בעדן

Cherry Blossoms Flower Instagram Post (1

חנות הבגדים של עמותת עדן יושבת בתוך הפנימייה ומוכרת בגדי מעצבים ובגדי יד שנייה שנתרמו לעמותה. החנות נפתחת בתיאום מראש ומגיעה למכור גם באירועים על פי הזמנה- תאמו ביקור או הזמינו אותנו כאן.

פנימושק'ה

מהדורה שנייה.jpeg

חנות חברתית אשר הוקמה ביוזמת מתנדבות דיירות 'פלאס דיור מוגן להבים' ובסיוע טל אלון. החנות מציעה לדיירות המתחם- בנות הגיל השלישי בגדים במחירים נוחים, ומקדישה את כל הכנסות החנות לפעילות עמותת עדן. 

'חנות 'מהדורה שנייה

Cherry Blossoms Flower Instagram Post (1

אם יש לכם אירוע, יריד, פסטיבל וחסר לכם דוכן אוכל מגניב וחדשני כדי להרים את האירוע, אנחנו ב- Eden's תמיד שמחות לעבוד ויכולות להגיע לכל מקום בארץ. לעסק משאית בשרית ונגרר חלבי. המשאית מגישה המבורגרים, נקניקיות, שניצלונים ושתייה קרה. הנגרר מגיש קפה, שייקים, סנדביצ'ים ומאפים. כך שלא משנה באיזו שעה ביום האירוע ולמי הוא מיועד- Eden's  תמיד מתאימה!  העסק מופעל במלואו על ידי הנערות של 'עדן' ומספק להן הזדמנות להתנסות בעבודה ולהרוויח שכר. כל ההכנסות קודש לעמותה. גם אוכלים וגם נותנים. צרו קשר עוד היום.

עדנ'ס פוד טראק

Cherry Blossoms Flower Instagram Post (1

מרכז המבקרים בפנימיית עדן מציע לקבוצות פרטיות, חברות וארגונים ימי תוכן המשלבים בין הזדמנות להכרות עם העשייה של העמותה לבין סדנאות העצמה וחיבור לנשים. עבור כל קבוצה נתפר ביקור על פי רצונותיה ומחיר בהתאם.

מרכז מבקרים

מבקרים בעדן משתפים

לתיאום והזמנות מיזמות חברתית עדן

אדוה (פיתוח עסקי)-

0526688858

advaws@eden.org.il